Cím: 2600 Vác, Piac utca 1. Weblap: www.lyravac.hu
Tel.: 27/502-510 E-mail: lyra@lyravac.hu

regisztráció

súgó

kosár
Nyitva tartás: hétköznap: 8:00 - 18:00, szombaton: 8:00 - 13:00    Antikvárium a könyvesházban! Többezer kötet, nagy választék! Könyvet keres? Kezdje nálunk!
Főoldal | Böngészés | Akciók | Újdonságok | Részletes keresés | Antikvár könyvek | Előrendelések | Hírek | Vendégkönyv | Galéria | Elismerések | Kapcsolat
TOP 10 Könyv
1.A ZSIDÓ MESSIÁS
2.ÁPRILIS PÁRIZSBAN
3.ÍGY ÉLTEM CSÁSZÁR...
4.KLÁRA
5.ELSŐ LÉPÉSEK -...
6.SÁRGABARACKOK A...
7.KSSZ!
8.ÁTJÁRÓ
9.FÖLDMISZTÉRIUMOK
10.SEGÍTSÉG! KÖVÉR A...
TOP 10 CD
1.PAULO COELHO -...
2.TOLVALY FERENC -...
3.PAULO COELHO - A...
4.PAULO COELHO - A...
5.PAULO COELHO - AZ...
6.HÁROMSZOR HÉT...
7.BRAVO BLACK...
8.SZARKA TAMÁS -...
9.ATB - DEDICATED
10.SZEREDÁS EGYÜTTES...
TOP 10 DVD
1.SCOOBY DOO! ÉS A...
2.DJABE - FLYING -...
3.ÍNYENC FALATOK 1....
4.KARÁCSONYI SZERELE...
5.BENNY HILL 3.
6.ÍZES HAGYOMÁNYOK
7.BENNY HILL 4.
8.BENNY HILL 5.
9.BENNY HILL 9.
10.BENNY HILL 8.
Akciók
  SZTROGOF MIHÁL...
  A TILTOTT ÚT
  H1N1 - A GYILK...
  A TÁBLÁZATKEZE...
  ESZTERLÁNC -...
  BUDAPEST, NŐVÁ...
  ÉNKÉP
  NAGYVADAK -...
  ÁLLATKÖLYKÖK -...
  SZOBANÖVÉNYEK...

Webáruház Info - Az Év Áruháza verseny - Nekünk tényleg szükségünk van a szavazatodra!

Keresés:
 
Belépés
E-mail: Jelszó:
LYRA Könyvesház - Könyv, CD, DVD
ÉGI TÜNEMÉNY

Cím:

ÉGI TÜNEMÉNY
Szerző: BÁN CSABA
Kiadó: NAPHEGY KIADÓ
Fogy. ár: 1990 Ft.
Kódszám:
Kategória: Könyv / Romantikus irodalom / prÓzairodalom, nŐknek
Leírás:

Mit tesz az ember, ha hathetes kisbabájára kimondják a halálos ítéletet? A kedves szülők egykét hétre számíthatnak: barackméretű daganat terjeng a kis fejecske belsejében. Kétségbeesés, rettegés, a világ átértékelése. Anya sír... apa ír. Blogot, vagyis naplót az interneten. Abban a reményben, hogy a világba kiáltott fájdalom kevésbé fáj. A döbbenet és félelem következtében egyik napról a másikra átértékelődik minden. Az idő egy ponttá zsugorodik, a relativitáselmélet hirtelen értelmezhetővé válik. Különböző magyarázatok születnek az elkerülhetetlennek tűnő végkifejlet elviselhetővé tételére. Vajon ez a gyerek csak hirtelen feltűnik az éjszakában, beragyogja az eget, majd eltűnik, mintha mi sem történt volna? Igen, ő egy égi tünemény… A 140 részből álló blogregény legtöbb bejegyzésének címe szójáték; maguk a szövegek is szép számmal tartalmaznak nyelvi játékokat és irodalmi utalásokat. Elsőre talán furcsa lehet a rémisztő témát humorosan feldolgozva látni, ez azonban egyfajta védőpajzsot jelent a szerző saját magának megtartott érzései és a nyilvánosság elé tárt gondolatai között. Műfajából adódóan a blog minden egyes bejegyzéséhez több hozzászólás is érkezett, melyek a könyv megjelenése után is olvashatók az interneten. Sőt, a könyv olvasása során újabb hozzászólásokat is lehet hagyni, ezáltal lehetővé téve a könyvek világában szokatlan író-olvasói kölcsönhatást. Ez a könyv a szülői aggódás és töprengés mellékterméke, egyfajta önként vállalt koponyalékelés eredménye.

vissza »

Támogatónk az Informatikai és Hírközlési Minisztérium      ---      DunaWeb Kft. 2004.